Najbliższe wydarzenia

Brak wyników.

Wydarzenia

maj 2018
PON
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
ND

Wciagające prądy Rzeki Muzyki

Wciagające prądy Rzeki Muzyki

W tym roku w muzyczną sieć, która po zeszłorocznej łódeczce z papieru nutowego stanie się symbolem RZEKI MUZYKI 2017, złowiliśmy niesamowitych artystów, którzy na pewno zaspokoją muzyczne gusta melomanów z Bydgoszczy i turystów z całej POLSKI. Do sieci Rzeki Muzyki wpłynęło kilka złotych rybek - Marcin Wyrostek, Olga Bończyk, Tre VOCI, czy Elżbieta Adamiak oraz wielu innych interesujących wykonawców - mówią Organizatorzy tegorocznej Rzeki Muzyki.

 

Platynowy akordeon jednego z najwybitniejszych akordeonistów w POLSCE, zwycięzcy programu MAM TALENT, Marcina Wyrostka rozpocznie tegoroczną Rzekę Muzyki, a w tej edycji popłyną dźwięki z całego świata, w przeróżnych odsłonach. Klasycznej i przebojowej w wykonaniu harmonijek ustnych grupy Animato, czy charyzmatycznego głosu Carlosa ROULET wraz z wiolonczelą i akordeonem grupy Furor de tango. To będzie muzyka, z jakiej słyną ulice argentyńskiego Buenos, a jakiej na bydgoskiej RZECE MUZYKI jeszcze nie było. Młodzi i uzdolnieni artyści "Raffa Quartet" , stypendyści Miasta Bydgoszczy, zagrają klasyczne przeboje VIVALDIEGO, Bethovena czy DVORAKA, a Magdalena Cichocka ,młoda wokalistka z Poznania, odkryje "STINGA na jazzowo".

 

Ogromnym powodzeniem cieszą się zawsze koncerty z kręgu OPERY i OPERETKI, w tym roku w wykonaniu fantastycznych, młodych i niezwykle uzdolnionych polskich tenorów "TRE VOCI". Sympatycy jazzu nie tylko będą mogli delektować się "STINGiem", ale także wyjątkową odmianą tej muzyki w formie "GYPSY JAZZu" w wykonaniu "GYPSY SWING QUARTET & Siergiej Wowkotrub". Znana i lubiana aktorka- i uzdolniona wokalistka - Olga Bończyk zaprosi na "Kalinowy wieczór" z piosenkami słynnej Kaliny Jędrusik, poetyckimi i muzycznymi perełkami m.in. z kabaretu Starszych Panów. Ostatnie niedzielne spotkanie w tegorocznej edycji Rzeki Muzyki - to Koncert Jubileuszowy wielkiej gwiazdy piosenki poetyckiej - Elżbiety Adamiak. Któż z obecnego pokolenia 50 - 60-latków nie pamięta z czasów studenckich jej słynnej "Jesiennej zadumy"? Artystka na bydgoskiej scenie na wodzie obchodzić będzie wraz z publicznością 40-lecie pracy artystycznej. Organizatorzy zapewniają - Gramy nawet podczas deszczu.

 

Komentarze


Logotyp Hejtu
Kontakt z redakcją:
Tel. 519 075 566 (wew.1)
(pn. –pt. w godz. 8:00-16:00)
Email: redakcja@hejtu.pl

W sprawie reklamy na portalu:
Tel. 519 075 566 (wew. 2)
(pn.-pt. w godz. 8:00-16:00)
Email: marketing@hejtu.pl