Najbliższe wydarzenia

Brak wyników.

Wydarzenia

marzec 2019
PON
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
ND

Romeo i Julia - wodny musical 3D

Romeo i Julia - wodny musical 3D

Pierwszy na świecie i jedyny w Polsce wodny musical 3D! Widowisko inspirowane dramatem Shakespeare’a, zachwycające swoją oryginalnością i nowatorstwem. Już w sierpniu w wyjątkowej scenerii Fosy Zamkowej – szczególnie klimatycznej przestrzeni artystycznej Torunia.

 

Estradowe zderzenie tradycyjnego widowiska musicalowego z wirtualną scenografią wygenerowaną przez projekcje 3D i animacje na wodnych ekranach - to olśniewające zintegrowanie wirtualnej dekoracji wyświetlanej na wodzie z rzeczywistymi rekwizytami w połączeniu z możliwością wykorzystania nieograniczonej ilości aktorów i tancerzy, umożliwiło stworzenie scen, o jakich twórcy teatralni i rewiowi dotychczas mogli tylko marzyć.

 

Oryginalna muzyka JANUSZA STOKŁOSY, polski tekst zainspirowany dramatem Shakespeare’a „Romeo i Julia”, reżyseria i choreografia JANUSZA JÓZEFOWICZA oraz materiały do projekcji 3D przygotowane przez studio PLATIGE IMAGE (twórcy m.in. nominowanego do Oskara filmu "Katedra„) - to wszystko stanowi gwarancję wielkiego wydarzenia artystycznego.

 

Tematem musicalu jest miłość dwojga młodych ludzi, nie umiejących odnaleźć porozumienia ze światem dorosłych. Szczególnie w chwili rodzącego się wielkiego uczucia. W konsekwencji młodzieńcza i bezkompromisowa miłość musi się zmierzyć z bezwzględnością komercyjnego świata egocentrycznych rodziców.

 

To dramat pokoleń - rodziców i dzieci, którzy nie potrafią ze sobą rozmawiać, wzajemnie się słuchać ani szanować swoich potrzeb. Czy prawdziwa miłość ma szansę przetrwać w tak niesprzyjających warunkach? Przekonajcie się sami!

 

Za technologię wodną odpowiada firma WATER CONCEPT – specjalizująca się w tworzeniu zaawansowanych instalacji multimedialnych z wykorzystaniem wielkoformatowych ekranów i kurtyn wodnych, dysz efektownych i gejzerów. Więcej szczegółów: http://romeoijulia3d.pl/

 

Musical będzie można zobaczyć 04-08-2017 (piątek) i 06-08-2017 (niedziela) w Toruniu (Fosa Zamkowa) o godz. 21:30.

 

Bilety dostepne są na:
- Kulturairozrywka.pl
- Biletyna.pl
- Kup Bilecik.pl
- Eventim
- eBilet
- Ticketpro
oraz w sieci sklepów Empik i Media Markt

- tel. 77 441 05 33
e-mail: bilety@eskander.com.pl

 

 

Komentarze


Logotyp Hejtu
Kontakt z redakcją:
Tel. 519 075 566 (wew.1)
(pn. –pt. w godz. 8:00-16:00)
Email: redakcja@hejtu.pl

W sprawie reklamy na portalu:
Tel. 519 075 566 (wew. 2)
(pn.-pt. w godz. 8:00-16:00)
Email: marketing@hejtu.pl