Najbliższe wydarzenia

Brak wyników.

Wydarzenia

marzec 2019
PON
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
ND

Letnia Scena Impro

Letnia Scena Impro

Miejskie Centrum Kultury w swoim działaniu nie przewiduje wakacji w tradycyjnym rozumieniu. Dla bydgoskiego MCK-u wakacje to czas fantastycznych projektów, w których bydgoszczanie chętnie i tłumnie uczestniczą.

 

Jednym z takich projektów jest LETNIA SCENA IMPRO. Sześć spektakli, zawsze w czwartek (06/13/20/27.07.2017 - 03/10.08.2017), zawsze o godz. 20:00. Miejsce: Letnia Scena, czyli parking przy MCK-u (ul. Marcinkowskiego 12).

 

A na scenie zobaczymy spektakle teatrów impro z całego kraju. Przed bydgoską publicznością wystapią teatry improwizowane z Warszawy, Trójmiasta, Wrocławia, Torunia. Wystąpią również bydgoskie składy, związane z MCK – Teatr wymyWammy i Duet Dwie Siostry. Gośćmi specjalnymi tegorocznego cyklu będą – Victoria Bang, szwedzka improwizatorka, i producentka. Jest jedną z najczęściej podróżujących i szkolących adeptów na całym świecie improwizatorek. Noah Levin – Amerykanin, mieszkający i improwizujący w Barcelonie, gdzie organizuje Międzynarodowy Festiwal Improwizacji BIG IF.

 

Wszystkie spektakle realizowane w ramach Letniej Sceny Impro będą powstawać na oczach widzów i z ich udziałem, bez scenariusza, spontanicznie. - Każdy improwizowany spektakl będzie więc unikatowy. Zaistnieje tylko ten jeden raz jako wynik chwili i energii, która wytworzy się między aktorami a publicznością - zachęcają do udziału w spektaklach Organizatorzy.

 

Komentarze


Logotyp Hejtu
Kontakt z redakcją:
Tel. 519 075 566 (wew.1)
(pn. –pt. w godz. 8:00-16:00)
Email: redakcja@hejtu.pl

W sprawie reklamy na portalu:
Tel. 519 075 566 (wew. 2)
(pn.-pt. w godz. 8:00-16:00)
Email: marketing@hejtu.pl