Najbliższe wydarzenia

Brak wyników.

Wydarzenia

marzec 2019
PON
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
ND

European Cycling Challenge zbliża się do końca

European Cycling Challenge zbliża się do końca

31 maja, w środę, dobiega końca rywalizacja w ramach European Cycling Challenge. Bydgoszczanie nie poddają się i jako drużyna Metropolii Bydgoszcz walczą do końca o podium!

 

Drużyna Metropolii Bydgoszcz znajduje się na wysokim trzecim miejscu spośród 52 zgłoszonych drużyn z całej Europy. Za plecami czai się jednak ekipa Warszawy, dlatego bydgoscy rowerzyści nie mogą zwalniać tempa i muszą kręcić kilometry do końca!

 

Jakie atrakcje zostały przygotowane specjalnie na ostatni dzień rywalizacji?

 

Od godziny 20.00 na Starym Rynku będzie czekał punkt Aktywnej Bydgoszczy. Będzie można skorzystać z dobrze znanego wielu rowerzystom mobilnego serwisu rowerowego, który towarzyszył nam podczas wszystkich majowych przejazdów.

 

Dla miłośników wieczornej jazdy będą zorganizowane wspólne przejażdżki po mieście w 10-15 osobowych grupach. Każdy, kto tego dnia, przy użyciu aplikacji Naviki, będzie z nami kręcił kilometry otrzyma gadżet! A o godz. 21.00 na Wyspie Młyńskiej zostanie wykonane wspólne, pamiątkowe zdjęcie kończące tegoroczną edycję Europejskiej Rywalizacji Rowerowej ECC 2017.

 

A na zakończeniu ECC przyznane zostaną nagrody za sumę przejechanych kilometrów. Wręczenie nagród nastąpi w drugiej połowie czerwca. Za przejechanie min. 250 km – bidon,  za przejechanie min. 500 km – komin/bandamk, za przejechanie min. 1000 km – koszulka rowerowa

 

Nagrody kumulują się, dlatego rowerzyści, którzy na swoim koncie będą mieć  przejechane 1000 km zdobywają wszystkie trzy nagrody.

Komentarze


Logotyp Hejtu
Kontakt z redakcją:
Tel. 519 075 566 (wew.1)
(pn. –pt. w godz. 8:00-16:00)
Email: redakcja@hejtu.pl

W sprawie reklamy na portalu:
Tel. 519 075 566 (wew. 2)
(pn.-pt. w godz. 8:00-16:00)
Email: marketing@hejtu.pl