Najbliższe wydarzenia

Brak wyników.

Wydarzenia

marzec 2019
PON
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
ND

Babi Targ, czyli jesienne wietrzenie szaf

W sobotę 21 października w godzinach 12.00-15.00 Centrum Handlowe RONDO zaprasza na Babi Targ, czyli jesienne wietrzenie szaf. Pasjonatki mody i niebanalnych strojów będą mogły puścić w obieg nienoszone już ubrania oraz wyszperać niepowtarzalne perełki u innych miłośniczek stylu vintage.

 

Sobotnie wydarzenie to okazja na udane spędzenie popołudnia dla wszystkich, którzy chcą:

- przewietrzyć swoją szafę;

- pozbyć się ubrań, które już od dłuższego czasu zalegają na dnie szafy;

- za niewielkie pieniądze upolować prawdziwe perełki.

 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednakże z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc osoby, które chcą przyjść z własnymi ubraniami muszą dokonać rezerwacji za pomocą formularza online dostępnego na stronie www.babitarg.com.

 

„Babi Targ to ciekawa inicjatywa, która oferuje wartość dodaną mieszkankom Bydgoszczy. W najbliższą sobotę nasze klientki będą mogły wymienić na coś innego ubrania i dodatki, których już nie noszą, które się opatrzyły, znudziły lub były po prostu nietrafionym prezentem i są teraz ukryte głęboko na dnie szafy. Zapraszamy do RONDA wszystkie miłośniczki mody, okazji oraz stylu vintage” – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

 

BABI TARG już od 10 lat gromadzi na trzygodzinnych spotkaniach kobiety, które uwielbiają bawić się modą i strojami oraz spotykać się z innymi. Szczegółowe informacje o wydarzeniu są dostępne na stronie internetowej www.babilad.pl.

Komentarze


Logotyp Hejtu
Kontakt z redakcją:
Tel. 519 075 566 (wew.1)
(pn. –pt. w godz. 8:00-16:00)
Email: redakcja@hejtu.pl

W sprawie reklamy na portalu:
Tel. 519 075 566 (wew. 2)
(pn.-pt. w godz. 8:00-16:00)
Email: marketing@hejtu.pl